Asociatia Tineretului Orientat Spre Binele si Interesul Societatii (T.O.B.I.S.) va incepe de joi, 23 septembrie 2010, la Universitatea de Nord din Baia Mare, recrutarea "oficiala" de voluntari din toate liceele din Baia Mare.
Doritorii pot merge la sediul de pe str. Victor Babes (Universitatea de Nord din Baia Mare) in Amfiteatrul A4, la etajul al III-lea (intrarea din laterala), de la ora 16.00.
Conform informatiilor oferite de Infomm.ro, presedintele asociatiei, Flaviu Romulus Tuliciu, spune ca "asociatia isi propune ca in cel mai scurt timp sa dezvolte filiale pe intreg teritoriul Romaniei pentru a desfasura activitati pe toate departamentele sale: cultura, arta, sport, ecologie, turism, umanitar, asistenta sociala, tineret in actiune".
Vezi si:
Targul Educational Bucuresti 2010 - Editia 6
Muzeul De Geologie va invita la Noaptea Cercetatorilor
Doritorii pot merge la sediul de pe str. Victor Babes (Universitatea de Nord din Baia Mare) in Amfiteatrul A4, la etajul al III-lea (intrarea din laterala), de la ora 16.00.
Conform informatiilor oferite de Infomm.ro, presedintele asociatiei, Flaviu Romulus Tuliciu, spune ca "asociatia isi propune ca in cel mai scurt timp sa dezvolte filiale pe intreg teritoriul Romaniei pentru a desfasura activitati pe toate departamentele sale: cultura, arta, sport, ecologie, turism, umanitar, asistenta sociala, tineret in actiune".
Vezi si:
Targul Educational Bucuresti 2010 - Editia 6
Muzeul De Geologie va invita la Noaptea Cercetatorilor