Profesorii de la Scoala Generala nr. 5 din Arad au intentat proces centrului bugetar de care apartin. Acestia nu si-au primit salariile de doua luni si spera sa aiba castig de cauza.
Pe 24 martie este primul termen stabilit de instanta. Profesorii din Arad au depus plangeri si impotriva Inspectoratului Scolar Judetean Arad pentru ca nu li s-au avizat statele de plata.
PROFESORII DIN ARAD SUNT IN PROCES CU CENTRUL BUGETAR
label
Stiri Educatie
calendar_month
2011-03-22, 00:00
autorenew
2025-10-17, 22:28
history_edu
calificativ.ro